امكانات اسپيرون اورجينال®️(دارنده انحصاري ماژول پيشرفته شركت ®️novatel)


١: قابليت نمایش همزمان موقعيت زنده تعداد بي نهايت خودرو بر روی تعداد نامحدود تلفن همراه,تبلت,لپتاپ و کامپیوتر بدون ايجاد كندي يا قطعي در سرور. داراي اپليكيشن رسمي اورجينال و مجاز در appstore و google play براي گوشيهاي اپل و اندرويد. اپلیکیشن ردیاب های معمولی و غير حرفه اي در فروشگاههای نرم افزار غیر رسمی مانند سیب اپ، سیبچه،اناردونی، کافه بازار و.... عرضه می شود که از ديدگاه اپل و گوگل غير مجاز و نا امن است و پس از مدتي توسط اپل و گوگل غيرفعال می شود و همچنين هزينه اشتراك براي دانلود اپليكيشنها از كاربران دريافت ميكنند. پشتيباني همزمان از سرور اورجينال و سرور داخل ايران. داراي نرم افزار مادام العمر و بي نياز از پرداخت هزينه اشتراك ساليانه. تنها رديابي كه براي راه اندازي نرم افزار اطلاعات شخصي كاربر مانند شماره تلفن همراه و نام و نام خانوادگي كاربر را روي سرور ذخيره نمي كند و حريم خصوصي كاربر را حفظ مي كند.
٢: نمایش انيميشن کلیه مسیرهای طی شده توسط خودرو در هر بازه تاریخی دلخواه تا ٦٠ روز گذشته
٣: ارسال پیام در صورت حمل خودرو توسط یدک کش و خودروبر, استارت خوردن خودرو،جدا شدن از باتري، ماشين، سرعت غيرمجاز، ورود و خروج از محدوده تعيين شده توسط نرم افزار
٤: شنیدن صدای سارقان داخل خودرو
٥:خاموش کردن خودرو سرقت شده از راه دور(نصب اين آپشن طبق توصيه پليس آگاهي به علت كاهش امنيت توصيه نميشه. همچنين نصب اين آپشن از لحاظ فني غير استاندارد است و باعث دستكاري در سيمكشي خودرو مي شود))