مزيت ها و امكانات اسپيرون اورجينال®️(تنها دياب داراي ماژول آنتن پيشرفته شركت ®️novatel):


١: داراي اپليكيشن رسمي اورجينال و مجاز در appstore و google play براي گوشيهاي اپل و اندرويد. توجه كنيد كه اپلیکیشن ردیاب های معمولی در فروشگاههای نرم افزار غیر رسمی مانند سیب اپ، سیبچه،اناردونی، کافه بازار و.... عرضه می شود که از ديدگاه اپل و گوگل غير مجاز و نا امن است و پس از مدتي توسط اپل و گوگل غيرفعال می شود و همچنين هزينه اشتراك براي دانلود اپليكيشنها از كاربران دريافت ميكنند.
٢: داراي نرم افزار مادام العمر و بي نياز از پرداخت هزينه اشتراك ساليانه. توجه كنيد كه ردياب هاي معمولي هر سال هزينه اي تحت عنوان اشتراك ساليانه از مشتريان خود دريافت مي كنند كه مبلغ آن نامشخص بوده و به بهانه هاي مختلف ميزان آن را افزايش مي دهند.
٣: قابليت نمایش همزمان موقعيت زنده تعداد بي نهايت خودرو بر روی تعداد نامحدود تلفن همراه,تبلت,لپتاپ و کامپیوتر بدون ايجاد كندي يا قطعي در سرور.
٤: پشتيباني همزمان از سرور اورجينال و سرور داخل ايران.
٥: تنها رديابي كه براي راه اندازي نرم افزار اطلاعات شخصي كاربر مانند شماره تلفن همراه و نام و نام خانوادگي كاربر را روي سرور ذخيره نمي كند و حريم خصوصي كاربر را حفظ مي كند.
٦: نمایش انيميشن کلیه مسیرهای طی شده توسط خودرو در هر بازه تاریخی دلخواه تا ٣٠ روز گذشته
7:ظرفیت باتری داخلی اسپیرون اورجینال 450 میلی امپر هست. قابليت اصلي و تحت يك سال گارانتي تعويض و خدمات پس از فروش دستگاه قابليت رديابي هست. شنود(جهت شنيدن صداي داخل ماشين) و رله قطع كن(جهت خاموش كردن خودرو از راه دور) و هشدارهاي نرم افزاري و پيامكي را هم به عنوان قابليت هاي فرعي و خارج از گارانتي داره. نصب رله قطع كن به دليل كاهش امنيت و دستكاري در سيمكشي خودرو توصيه نميشه و همچنين ممكن است رله قطع كن به دليل ناسازگار بودن با سيستم برق خودروي شما قابل نصب نباشد.