مزيت ها و امكانات اسپيرون اورجينال®️(تنها ردياب داراي ماژول آنتن پيشرفته شركت ®️novatel):


١: داراي اپليكيشن رسمي اورجينال و مجاز در appstore و google play براي گوشيهاي اپل و اندرويد. توجه كنيد كه اپلیکیشن ردیاب های معمولی در فروشگاههای نرم افزار غیر رسمی مانند سیب اپ، سیبچه،اناردونی، کافه بازار و.... عرضه می شود که از ديدگاه اپل و گوگل غير مجاز و نا امن است و پس از مدتي توسط اپل و گوگل غيرفعال می شود و همچنين هزينه اشتراك براي دانلود اپليكيشنها از كاربران دريافت ميكنند.
٢: داراي نرم افزار مادام العمر و بي نياز از پرداخت هزينه اشتراك ساليانه. توجه كنيد كه ردياب هاي معمولي هر سال هزينه اي تحت عنوان اشتراك ساليانه از مشتريان خود دريافت مي كنند كه مبلغ آن نامشخص بوده و به بهانه هاي مختلف ميزان آن را افزايش مي دهند.
٣: قابليت نمایش همزمان موقعيت زنده تعداد بي نهايت خودرو بر روی تعداد نامحدود تلفن همراه,تبلت,لپتاپ و کامپیوتر بدون ايجاد كندي يا قطعي در سرور.
٤: پشتيباني همزمان از سرور اورجينال و سرور داخل ايران.
٥: تنها رديابي كه براي راه اندازي نرم افزار اطلاعات شخصي كاربر مانند شماره تلفن همراه و نام و نام خانوادگي كاربر را روي سرور ذخيره نمي كند و حريم خصوصي كاربر را حفظ مي كند.
٦: نمایش انيميشن کلیه مسیرهای طی شده توسط خودرو در هر بازه تاریخی دلخواه تا ٣٠ روز گذشته
7:ملحقات داخل پكيج شامل ردياب اسپيرون اورجينال، ميكروفن و رله قطع كن مي باشد. ميكروفن(جهت شنيدن صدا) و رله قطع كن(جهت خاموش كردن خودرو از دور) به صورت اشانتيون و رايگان روي تمام پكيج ها ارائه مي شود و مشمول گارانتي نيستن