راهنمای گام به گام فعالسازی و راه اندازی ® Spireon

برای ورود به سایت ردیابی و یا دریافت نرم افزار®Spireon براي گوشي هاي اپل و آندرويد به سایت www.spireon.ir مراجعه نمایید و از منوی اصلی بالای سایت به قسمت (ورود به سایت ردیابی) بروید و یا مستقیما به سایت www.fleet.spireon.ir مراجعه نمایید. شماره سریال (imei) ورود شما, یک عدد 15رقمی نوشته شده بر پشت بدنه دستگاه مطابق تصویر بالا است (جهت دريافت اين عدد ميتوانيد عبارت #param را نيز به سيمكارت داخل دستگاه اس ام اس كنيد).
رمز ورود شما, 6رقم آخر شماره سریال (imei) می باشد.

در صورتي كه به صورت ارسال اس ام اس از®Spireon استفاده مي نماييد ليست دستورات به شرح زير مي باشد، براي اجراي هر دستور متن آن را به شماره سيمكارت داخل ®Spireon اس ام اس كنيد.

دستور شکل پیامک ارسالی
دریافت SMS مکان خودرو 123 یا Url#
خاموش کردن خودرو Relay,1#
روشن کردن خودرو Relay,0#
فعال کردن سنسور هشدار دهنده حمل با خودروبر و یدک کش Senalm,on#
غیر فعال کردن سنسور هشدار دهنده حمل با خودروبر و یدک کش Senalm,off#
فعال کردن هشدار محدودیت سرعت Speed,on,5, سرعت مجاز#
غیر فعال کردن هشدار محدودیت سرعت Speed,off#
دریافت SMS از® Spireon در صورت استارت خوردن خودرو Accalm,on#
غیر فعال کردن دریافت SMS از® Spireon در صورت استارت خوردن Accalm,off#

5) توصيه ميگردد جهت استفاده از تمام امکانات ® Spireon, امنيت كامل خودرو و نگه داري دائمي اطلاعات مكاني خودرو به قابلیتهای اس ام اسی دستگاه اکتفا نکنید و حتما از سایت ردیابی® Spireon به آدرس www.fleet.spireon.ir استفاده نمایید. شناسه کاربری(IMEI) ورود شما به سایت ردیابی، یک عدد 15 رقمی نوشته شده بر پشت بدنه® Spireon و رمز عبور آن 6 رقم آخر شناسه کاربری(IMEI) می باشد. همچنین با ارسال پیامک #PARAM به شماره سیمکارت داخل ® Spireon نیز قادر به دریافت شناسه کاربری(IMEI) دستگاه خود می باشید. برای مشاهده چگونگی استفاده از تمامی امکانات® Spireon دفترچه راهنمای کاربر را از آدرس اینترنتی www.spireon.ir/manual دانلود کنید.