شرايط و الزامات استفاده از خدمات اسپیرون

 1. در شرکت اسپیرون ما ارائه دهنده خدمات ردیابی حرفه ای به افراد شخصی و یا سازمانها هستیم تا بتوانند از راه دور با استاندارد کلاس جهانی از خودروهای شخصی و یا سازمانی خود محافظت نمایند. در شركت اسپيرون تعهد، تخصص و تاكيد ما روي بهترين عملكرد قسمت رديابي هست كه براي همه خودروها با كيفيت يكسان و بدون هيچ آسيبي قابل نصب هست. اما دستگاههاي ردياب عموما يك سري آپشن جانبي مانند خاموش كننده از راه دور و سيمهاي لادري، شنود و... هم دارند كه ممكن است با توجه به شرايط خاص بعضي خودروها قابل نصب نباشد و يا با سيستم خودروي شما سازگار نباشد و يا اينكه نصب شود اما از ابتدا معیوب باشد و یا بهترين عملكرد را با توجه به شرايط خودروي شما ارائه ندهد. همچنين مسئوليت نصب اين آپشنها در صورت بروز آسیب با مشتري است. همچنين هزينه پرداخت شده توسط شما هزينه قسمت ردياب هست و آپشن ها مانند میکروفن و رله خاموش کننده و... به صورت رايگان و هديه براي خودروهايي كه قابليت استفاده از آنها را دارند ارائه ميگردد و به جز عملکرد قسمت رديابي سيستم كه تحت گارانتي است و باید حتما سالم کار کند، شركت اسپيرون براي مواردی مانند میکروفن و رله خاموش کننده در صورت وجود نقص و عیب گارانتي ارائه نمي كند و در صورت وجود عیب و نقص مسئولیتی جهت تامین قطعه جایگزین ندارد . در مورد اينكه خودروي شما قابليت نصب آپشن ها را دارد با مركز نصب خود صحبت كنيد و همچنين براي اطلاع از نحوه استفاده از اين آپشن ها دفترچه راهنما را مطالعه كنيد.
 2. نكات لازم در مورد گارانتي محصولات اسپيرون:
  1. ٢-١: يكسال گارانتي تعويض(وارانتي) براي تمام محصولات اسپيرون ارائه مي شود.گارانتي فقط مشمول عملكرد رديابي هست و شامل ميكروفن(عملكرد شنود) و رله(عملكرد خاموش كردن) و باتري و ساير اجزاي مصرفي نيست مگر اينكه از ابتدا دچار مشكل باشند.آب خوردگي و باز كردن قاب دستگاه، دستگاه را از گارانتي خارج مي كند
  2. ٢-٢: براي دستگاهي كه در طول دوره يكساله گارانتي از نظر شما دچار عيب است پس از بررسي اوليه توسط ما يا دستور تعويض و يا ارسال به ما جهت بررسي بيشتر داده مي شود. در صورت تعويض دستگاه هزينه لايسنس نرم افزار يكساله بر عهده مشتري است اما براي دستگاههايي كه لايسنس نرم افزارشان مادام العمر است تعويض سخت افزار و نرم افزار بر عهده شركت اسپيرون است.بعد از اتمام دوره گارانتي نيز، در صورت بروز عيب و نقص در عملكرد رديابي، در هر زماني مشتري ميتواند يك دستگاه آكبند يكساله يا مادام العمر با كف قيمت تعيين شده توسط شركت اسپيرون دريافت كند. كف قيمت تعيين شده براي نسخه يكساله و مادام العمر يكسان است و بستگي دارد كه دستگاه با اشتراك يكساله بوده است و يا مادام العمر. بنابراين مشترياني كه اسپيرون آن ها مادام العمر هست در صورت خرابي دستگاهشون در سال دوم به بعد هزينه كمتري متحمل مي شوند
 3. نكات لازم در مورد تيكت سرور ساليانه شركت اسپيرون: هنگام خريد ردياب افراد سخت افزار ردياب را خريداري ميكنند و بنابراين تمام امكانات سخت افزاري و اس ام اسي سيستم هاي ردياب براي هميشه رايگان است و مي توانيد از آنها استفاده كنيد اما هزينه استفاده از سايت و نرم افزار حرفه اي رديابي كه توسط يك شركت نرم افزاري خدمات رديابي به صورت جداگانه ارائه مي گردد براي يكسال روي هزينه خريد دستگاه محاسبه شده است و براي سالهاي بعد در صورت تمايل و نياز مشتري تمديد مي گردد. هزينه اشتراك ساليانه استفاده از سرورها، سايت و نرم افزار اختصاصي شركت نرم افزاري اسپيرون ٩ دلار است كه اين هزينه كاملا اختياري است و توسط شركت اسپيرون جهت در اختيار دادن فضاي سرور و همچنين تعمير و نگهداري و ارتقاي سرورها جهت ارائه خدمات حرفه اي رديابي به افراد و سازمان ها دريافت ميگردد و براي افراد و شركتهايي است كه تمايل دارند پس از يك سال همچنان از امكانات سايت و نرم افزار مخصوص رديابي استفاده كنند. علت دريافت اين هزينه، نگهداري اطلاعات مكاني خودروها روي سرورهاي انحصاري شركت اسپيرون است. در ضمن موضوع تيكت ساليانه استفاده از سايت و سرور رديابي هيچ ارتباطي به شارژ ريالي سيمكارت و يا طرح اينترنت ندارد و شارژ ريالي سيمكارت و يا تهيه طرح اينترنت توسط خود كاربر از شركت ايرانسل و يا اپراتورهاي ديگر انجام مي گيرد.
 4. شرکت اسپیرون یک شرکت ارائه دهنده خدمات حرفه ای پشتیبانی ردیابی است و یک شرکت بازرگانی واردکننده و فروشنده تجهیزات سخت افزار ردیابی نیست و تنها جهت یکپارچگی خدمات ردیابی و افزایش بهره وری خدمات ردیابی که مشتمل بر نرم افزار و سخت افزار می باشد، برای تجهیزات سخت افزار ردیابی سازگار با استانداردهای پشتیبانی و نرم افزاری خود بازاریابی می کند و سهم بازاریابی خود را دریافت می کند. مسئولیت مجوزهای لازم واردات و... بر عهده شرکت واردکننده می باشد.
 5. لوگو و علامت تصویری اسپیرون فارسی طبق شماره ثبت علامت 270930 در سازمان مالکیت های معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ثبت شده است و هرگونه بهره برداری از آن بدون اجازه رسمی شرکت اسپیرون پیگرد قانونی دارد.
 6. قیمت روز محصولات در آدرس www.shop.spireon.ir قابل مشاهده است و در صورتی که قیمت برچسب روی جعبه به علت اینکه قابل بروز رسانی نیست با قیمت رسمی سایت متفاوت باشد اولویت با قیمت سایت می باشد. طبق قوانین اسپیرون تمام نمایندگان و مراکز فروش بر اساس قیمت سایت محصولات اسپیرون را می فروشند.
 7. شركت اسپيرون از استانداردهاي پذيرفته شده خدمات رديابي حرفه اي مانند استانداردهاي پشتيباني، هسته كدنويسي نرم افزاري شركت ®Spireon كه با دامنه سايت www.fleet.spireon.ir مشخص مي گردد جهت ارائه كيفيت كلاس جهاني به مشتريان خود در جمهوري اسلامي ايران بهره مي برد. اسپيرون يك شعبه(Branch) حقوقي از شركت ®Spireon نيست و مستقل از اين شركت فعاليت مي كند. اسپيرون حق استفاده از اسم، برند و لوگوي شركت ®Spireon را در تبليغات و سايت خود دارد. اين امر جهت نشان دادن سطح كيفي خدمات شركت خدمات رديابي اسپيرون و آگاهي مشتريان جهت اينكه زيرساختهاي فني شركت اسپيرون توسط تكنولوژي هاي شركت ®Spireon تامين شده است انجام مي گردد.
 8. قوانين جمهوري اسلامي ايران بر تعبير، تفسير، اجرا و تأثير اين توافق نامه حاکم خواهند بود.
 9. چنانچه شما نگراني و يا نکته اي مبهم در اين موافقت نامه مشاهده مي‌نماييد، و نياز به تماس با "اسپیرون" در جهت توضيحات کامل تر و يا ايجاد شفافيت بيشتر مي كنيد لطفا از طریق ایمیل info@spireon.ir و یا آیدی تلگرام @iranspireon با ما در تماس باشيد . "اسپیرون" سعي مي كند در کمترين زمان ممکن ،نسبت به رفع نگراني و مشکل به وجود آمده اقدام نمايد.