سوالات متداول كاربران در مورد ® Spireon

1) در بازار و سايت هاي اينترنتي ايران و جهان محصولات ارزانتر و در مواردي گرانتر از اسپيرون نيز وجود دارد. تفاوت اسپيرون با اين محصولات چيست؟

در كشورهاي توليد كننده سخت افزار ردياب، سخت افزارهاي ارزاني توسط شركت هاي توليد كننده به بازار عرضه مي شوند كه ما در شركت اسپيرون آن ها را عرضه نميكنيم زيرا مشخصات سخت افزاري مناسب(ظرفيت باتري، جنس چيپست گيرنده، محدوده فركانس و...)، كيفيت ساخت و عملكرد نرم افزاري هماهنگ با سخت افزار مناسبي ندارند و مورد تاييد شركت اسپيرون نيستند. حتي بعضي از توليدكنندگان به ساخت كپي هاي ظاهري مشابه اما ارزانتر و بي كيفيت از محصولات اصلي اقدام مي كنند. امروزه محصولات زيادي با ظاهر مشابه اما كيفيت هاي مختلف در بازار عرضه مي شود. ما در شركت اسپيرون دستگاهي را عرضه ميكنيم كه اصالت كيفيت آن توسط متخصصان اسپيرون تاييد شده است و بالاترين سطح كيفي را دارد. با توجه به اهميت بحث سرقت خودرو و زيان مالي زياد وارد شده به مالك آن در صورت وقوع سرقت، ما توجهي به قيمت سخت افزار و نرم افزار خريداري شده نداريم و سخت افزار و نرم افزار را از بالاترين درجه كيفي موجود در دنيا انتخاب مي كنيم زيرا فلسفه كاري برند اسپيرون بالاترين سطح كيفيت هست. با توجه به محبوبيت اسپيرون، سخت افزارهاي زيادي با ظاهر مشابه اسپيرون اما با قيمت و كيفيت پايين در بازار عرضه شده است. سيستم هاي ردياب متشكل از سه حلقه سخت افزار كلاس جهاني، نرم افزار كلاس جهاني و پشتيباني كلاس جهاني بايد باشند كه در صورتي كه هر يك از اين حلقه ها ضعيف باشند آن سيستم رديابي ارزش نصب كردن حتي به صورت رايگان را نيز ندارد. ‎در صورتي كه ردياب با ارزانترين قيمت مي خواهيد و كيفيت براي شما مهم نيست ردياب با قيمت ١٥٠ هزار تومان به شما معرفي ميكنيم و براي شما تهيه ميكنيم اما در صورتي كه تخصص و تجربه ما در صنعت خدمات رديابي را قبول داريد آن را به شما پيشنهاد نمي كنيم. همچنين سخت افزار هاي گران قيمت تري از سخت افزارهاي تهيه شده توسط اسپيرون نيز در دنيا وجود دارند كه بالاتر بودن قيمت آن ها به دليل اضافه شدن تعدادي آپشن هاي جانبي مانند مكالمه دو طرفه و... است كه اين آپشن ها به علت اينكه در نقاط مشخصي از خودرو بايد نصب شوند باعث ايجاد ضعف امنيتي در سيستم ردياب مي گردند و ما در اسپيرون نصب آپشن ها را به هيچ عنوان توصيه نمي كنيم اما در بخش كيفيت قطعات و مشخصات رديابي كه مهمترين قسمت است كيفيت آن ها بالاتر نيست و در بعضي موارداز قطعات رديابي با كيفيت پايين تر نيز در اين دستگاه ها استفاده شده است.

2) چرا مالكان خودروهای شخصی، شركت ها و سازمان ها ® Spireon را انتخاب می كنند؟

پاسخ: صنعت خدمات ردیابی یک صنعت تخصصی است و خريد ردياب مناسب براي خودروهای شخصی و یا خودروهای شرکت و سازمان شما يك انتخاب حساس است. انتخاب یک شرکت ارائه دهنده خدمات ردیابی مطمئن، معتبر و با سابقه که به صورت تخصصی و مستمر به ما خدمات ارائه دهد مهمترین نکته حائز اهمیت است. خرید و نصب یک دستگاه ردیاب خودرو نامناسب شما و خودروي شما را دچار مشكلات فراوان مي كند. خرید ردیاب های بی نام و نشان و بی کیفیت از سایت های اینترنتی، مراکز، مغازه ها و شرکت های غیر معتبر و بدون اصالت که فقط فروشنده خرده فروش ردیاب هستند و پس از مدتی به علت نداشتن توانایی جهت رقابت با شرکت های دارای پیشینه و اصالت عرصه را ترک می کنند و هم چنین سابقه، توانایی فنی ، زمان و تخصص پشتیبانی از دستگاه ردیاب شما و سایت ردیابی را ندارند نتیجه ای جز هدر شدن پول شما نخواهد داشت و به خودروي شما نيز آسيب جدی وارد مي كند. تصور کنید یک ردیاب بی نام و نشان تهیه می کنید و سايت رديابي آن كيفيت لازم را برای نشان دادن موقعیت خودروی شما، نمایش مسیرهای پیموده شده در گذشته و اجرای دستورات مورد نظر شما را ندارد و بدتر از آن بعد از گذشت مدتي کوتاه سایت ردیابی دستگاه شما از کار می افتد و قابل مشاهده نیست و فرد یا شرکتی هم مسئولیت پاسخگویی به شما و رفع این مشکل را به عهده نمی گیرد و در نتیجه عملا دستگاه شما دیگر هیچ کاربردی نخواهد داشت و شما نیاز به خرید یک دستگاه جدید و هزینه مجدد خواهید داشت. بدون حضور یک سایت ردیابی مطمئن و همیشه آماده به کار، در مواقعی مانند زمان وقوع سرقت و یا برای مدیریت موثر ناوگان نمی توانید تنها به قابلیت دریافت موقعیت مکانی از طریق اس ام اس اکتفا کنید و در این مواقع حتما نیاز به سایت ردیابی دارید. هسته اصلی یک ردیاب با کیفیت علاوه بر کیفیت ساخت بالای قطعات آن ردیاب، سایت ردیابی آن است. ® Spireon برند شماره یک و بزرگترین شرکت ارائه دهنده خدمات ردیابی در دنیا و از سال 2005 رهبر بی رقیب این صنعت است و با بهره گیری از سرورهای قدرتمند و بی رقیب سایت ردیابی ™Fleetlocate در حال حاضر داراي شبکه بیش از سه میلیون نفری کاربران است و روز به روز به اين تعداد افزوده مي شود. به شما حتما توصیه می کنیم که قبل از انتخاب ® Spireon کیفیت ردیاب سری ™Talon Premium و سایت ردیابی ™Fleetlocate را با کیفیت ردیاب و سایت ردیابی تمامی محصولات دیگر موجود در سرتاسر دنیا مقایسه کنید البته اگر عرضه كنندگان محصولات دیگر به شما اجازه تست دستگاههایشان را بدهند. تمام اعضای خانواده ®Spiroen قبل از انتخاب ، عملکرد آسان، دقیق و روان ردیاب های ® Spireon را به رایگان مشاهده کرده اند و همچنین تمامی ردیاب های ® Spireon دارای مهلت تست هفت روزه و بازگشت پول در صورت هرگونه نارضایتی هستند. شما نیز به آدرس اینترنتی www.spireon.ir/test مراجعه کنید و به صورت رایگان با دنیای ® Spireon از نزدیک آشنا شوید. پیشاپیش به خانواده سه میلیون نفره ® Spireon خوش آمدید.

3) خودروي من چه نيازي به ® Spireon دارد؟
پاسخ: زورگيري با اسلحه، پنهان شدن سارق در پوشش خريدار خودرو و يا مامور انتظامي، ايجاد تصادف ساختگي توسط سارق، بكسل كردن يا حمل خودرو با جرثقيل و يدك كش از متداولترين راههاي سرقت خودروها هستند. ® Spireon در مقابل تمامي اين تهديدات از شما و از خودروي شما محافظت مي كند. تكنولوژي ™Fleetlocate با نمايش مسيري كه سارقان با خودروي شما در حال حركت هستند به شما اين قدرت را مي دهد كه به سادگي و با آرامش خاطر آنها را در اختيار پليس قرار دهيد. همچنين مالكان شركتهاي ليزينگ خودرو، شركتهاي فعال در صنعت حمل و نقل، پخش و توزيع و تمامي شركتهايي كه خودروهايشان به امانت در اختيار رانندگان است جهت كنترل مسير حركت رانندگان و كاهش هزينه ها از خدمات ® Spireon استفاده مي كنند.
4) آیا ردیابهای ® Spireon به سیستم برق و فنی خودرو آسیب نمیرسانند و آيا گارانتي خودرو را باطل نميكنند؟
پاسخ: خیر، ® Spireon هیچ گونه آسيبي به سیستمهای برقی و فنی خودرو نمي رساند و به سيستم ECU خودروها هيچ ارتباطي ندارد. ® Spireon توسط خودروسازهاي بزرگ دنيا مانند تويوتا، پورشه و مرسدس بنز در نمايندگيهاي رسمي اين خودروسازها در آمريكاي شمالي و اروپا به عنوان اكسسوري پيشنهاد شده عرضه مي شود و توسط تمامي برندهاي معتبر خودرو توصيه مي شود و بنابراين شرايط گارانتي خودرو را باطل نميكند.
5) آیا ® Spireon برای تمام خودروها قابل استفاده است؟
پاسخ: بله، ® Spireon برای تمام خودروهای داخلی و خارجی قابل نصب است.
6) ® Spireon در کجای خودرو نصب میگردد؟
پاسخ : ® Spireon در هر جایی از خودرو که تمایل داشته باشید قابل نصب است.
7) آیا وسیله ای برای شناسایی وجود ® Spireon در یک خودرو وجود دارد؟
پاسخ : خیر هیچ گونه دستگاهی جهت شناسایی ® Spireon وجود ندارد و تنها راه از کار انداختن آن جست و جوی کل خودرو و خاموش کردن آن است.
8) مدت زمان لازم جهت نصب ® Spireon چقدر است؟
پاسخ : مدت زمان لازم برای نصب مدل ™Talon Premium بین 15 دقیقه تا 45 دقیقه است.
9) گارانتی دستگاههای ® Spireon چه مدت است و آیا قابلیت تمدید به صورت ساليانه را دارد یا خیر؟
پاسخ: تمامی دستگاههای ® Spireon دارای ٧ روز مهلت بازگشت پول بی قید و شرط رایگان در صورت نارضایتی از محصول و 1 سال گارانتی تعویض هستند. در صورت تمایل کاربر گارانتی دستگاهها به صورت سالیانه قابل تمدید است.
10) آیا ® Spireon در تمامی شهرهای ایران قابل نصب است؟
پاسخ: بله، ® Spireon در تمامی شهرها و شهرستانهای جمهوری اسلامی ایران نمایندگی رسمی و مراکز فروش و نصب دارد
11) آیا برای خرید اقساطی ® Spireon نیازی به چک، مدرک و یا ضمانت خاصی هست؟
پاسخ: خیر، براي خريد اقساطي از فروشگاه اينترنتي www.spireon.ir به چک و یا مدرک خاصی نیاز نیست. اما در صورتی که تا حداکثر 30 روز از پرداخت اول، قسط دوم را در سایت www.Spireon.ir پرداخت ننمایید دستگاه توسط ® Spireon برای هميشه غير فعال ميگردد.
12) آيا در صورت برداشتن باتري خودرو، ® Spireon از كار مي افتد؟
پاسخ: خير، تمام دستگاههاي ® Spireon داراي باتري داخلي مي باشند كه در صورت برداشتن باتري خودرو توسط سارق، انرژي لازم براي فعاليت ® Spireon را ساعت تامين مي نمايد.
13) آيا شركت ® Spireon يك كارخانه توليد كننده دستگاههاي ردياب خودرو است؟
پاسخ: خير، ® Spireon بزرگترين شركت ارائه دهنده خدمات رديابي در دنيا با بيش از ٣ ميليون مشترك فعال است و تجهيزات رديابي مورد نياز خود را به صورت سفارشي از توليدكنندگان معتبر ردياب در دنيا تهيه كرده و خدمات رديابي كلاس جهاني مخصوص خود را بر روي اين دستگاهها با برند ® Spireon ارائه ميدهد. تمام مدلهاي رديابها تحت نام تجاري مشترك ™Talon عرضه ميگردند.
14) آيا تست قابلیتهای رديابي و امکانات مختلف ® Spireon پیش از خرید امكانپذير است؟
پاسخ: بله، به سايت www.fleet.spireon.ir مراجعه كنيد و در كادر نام كاربري كلمه (spireon) و در كادر رمز عبور ١٢٣٤٥٦ را وارد نماييد و بر روي دكمه Login(ورود) كليك كنيد.
15) قصد فروش خودروي فعلي خود را دارم. آيا امكان استفاده از ® Spireon بر روي خودروي جديدم وجود دارد؟
پاسخ: بله، شما هرزمان كه بخواهيد مي توانيد ® Spireon را از خودروي قديمي خود باز كرده و به خودروي جديد خود منتقل نماييد.
15) با توجه به اينكه سخت افزارهاي ردياب با امكانات متنوعي مانند خاموش كردن خودرو از راه دور، آژير، قفل مركزي، هشدار دهنده باز شدن درها و... عرضه مي شوند شركت اسپيرون نصب كدام امكانات را ضروري مي داند و در مجموع بهترين شيوه استفاده از سيستمهاي ردياب با توجه به تجربه چندين ساله شركت اسپيرون و همكاري با پليس آگاهي چيست؟
توصيه اسپيرون با توجه تجربه كاري چندين ساله و همچنين اطلاعات و تجربيات دريافتي از پليس آگاهي كشور در مورد مناسب ترين شيوه استفاده از سيستمهاي رديابي: اگر چه سيستمهاي رديابي اسپيرون تمامي امكانات و آپشنهاي جانبي اضافه از قبيل خاموش كننده خودرو، هشدار دهنده باز شدن درها، قفل مركزي، آژير، دكمه اضطراري و... را دارند و اين امكانات را اسپيرون به رايگان در بسته بندي محصولات خود عرضه مي كند، اما توصيه مي شود براي دستيابي به بالاترين ضريب امنيتي از اين آپشنها تا حد امكان استفاده نشود و همان قطعه ردياب به تنهايي و در جايي مخفي از خودرو نصب بشود. علت پايين تر بودن امنيت سيستم هنگام نصب آپشنها اين است كه اين آپشنها به علت محدوديت فني فقط در نقاط مشخصي از خودرو بايد نصب گردند و در نتيجه با دنبال كردن مسير سيمها توسط سارق در اين نقاط ميتوان قطعه ردياب را پيدا كرد. همچنين در صورتي كه مشتري با هزينه بيشتر مشكلي ندارد نصب همزمان دو و يا چند قطعه ردياب در قسمتهاي مختلف از خودرو يك تكنيك كاملا موثر، آزموده شده و با عملكرد فوق العاده بالاست كه امروزه شركتهاي ليزينگ و كرايه خودرو از اين روش جهت حفاظت از خودروهايشان بهره مي برند.
16) اشتراك ساليانه نرم افزار چيست و به چه دليلي دريافت مي شود؟ آيا بدون نرم افزار هم مي توان با اسپيرون كار كرد؟
١: تمديد اشتراك نرم افزار رديابي به هيچ عنوان اجباري نيست و يك سرويس اختياري است. در صورتي كه پس از اتمام اشتراك يكساله نرم افزار ارجينال اسپيرون نمي خواهيد براي استفاده از نرم افزار پول بپردازيد بگوييد تا يك نرم افزار جايگزين رايگان براي دستگاه شما معرفي كنيم.
٢: افرادي كه اشتراك نرم افزار خود را تمديد مي كنند در صورتي كه پس از دوره گارانتي دوازده ماهه سخت افزارشان دچار خرابي شود يك تخفيف ويژه روي خريد دستگاه جديد دريافت مي كنند.
توضيحات بيشتر در مورد سايت و نرم افزار رديابي اسپيرون: سايت و نرم افزار اختصاصي و اورجينال رديابي اسپيرون براي يكسال اول به عنوان هديه از طرف شركت اسپيرون براي هر دستگاه ارائه شده است. هزينه اشتراك ساليانه استفاده از سرورها، سايت و نرم افزار اختصاصي و اورجينال شركت نرم افزاري اسپيرون ٩ دلار با احتساب قيمت روز دلار است كه اين هزينه كاملا اختياري است و توسط شركت اسپيرون جهت در اختيار دادن فضاي سرور، تعمير،نگهداري و ارتقاي سرورها و پشتيباني مشتريان جهت ارائه خدمات حرفه اي رديابي به افراد و سازمان ها دريافت ميگردد و براي افراد و شركتهايي است كه تمايل دارند پس از يك سال همچنان از امكانات سايت و نرم افزار مخصوص رديابي استفاده كنند. علت دريافت اين هزينه نگهداري اطلاعات مكاني خودروها روي سرورهاي انحصاري شركت اسپيرون است. . در ضمن موضوع تيكت ساليانه استفاده از سايت و سرور رديابي هيچ ارتباطي به شارژ ريالي سيمكارت و يا طرح اينترنت ندارد و شارژ ريالي سيمكارت و يا تهيه طرح اينترنت توسط خود كاربر از شركت ايرانسل و يا اپراتورهاي ديگر انجام مي گيرد.