کاربرد های رایج ردیاب GPS

بازدیدها : 600 بازدید

کاربرد های رایج ردیاب GPS

قبل از انتخاب ردیاب ، مهم است که نیازهای ردیابی خود را در نظر بگیرید. ردیابی GPS دارای انواع برنامه های کاربردی است، اما هدف اصلی آن اینست که کاربران بتوانند اطلاعات مکان فعلی در مورد وسایل نقلیه، دارایی ها و افراد را دریافت کنند.

ردیابی خودرو

یکی از محبوب ترین استفاده از ردیاب های GPS ردیابی خودرو است. ردیاب های GPS را می توان در وسایل نقلیه شخصی یا ناوگان مورد استفاده قرار داد. ردیاب خودرو برای وسایل نقلیه می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا موقعیت وسیله نقلیه را به شما اطلاع دهد، برخی از ردیابهای خودرو حتی به کاربران امکان دسترسی به اطلاعات دقیق تر از جمله مکان توقف خودرو، مدت زمان سفر، میزان گاز در مخزن و... را می دهند. کاربران همچنین می توانند هشدار سرعت غیرمجاز را نیز تنظیم کنند تا رفتار رانندگان ردیابی شود و شاهد رانندگی بی خطر و مطمئنه باشد و صاحبان خودرو همچنین قادر به دسترسی به اطلاعات مکانی و تاریخی و واقعی از طریق رایانه یا دستگاه تلفن همراه هستند.

ردیابی افراد با استفاده از ردیاب های GPS

تعدادی از برنامه های کاربردی برای ردیابی حرکات افراد وجود دارد، از جمله ردیابی کودکان و نوجوانان برای اطمینان از ایمنی آنها. دارای جغرافیای مشابهی ردیابی وسایل نقلیه است، با ردیاب ها، والدین می توانند لحظه ای را که کودک به مدرسه می رود و به خانه بازمیگردد مطلع شوند.

ردیابی دارایی ها از طریق GPS

ردیابی دارایی یکی دیگر از کاربردهای رایج برای ردیاب GPS است، به ویژه در میان کاربران تجاری و کسانی که مایل به حفظ دارایی شخصی هستند بویژه زمانیکه دارایی آنها در مکانی نگهداری شده ویا درحال انتقال از یک مکان به مکان دیگر است. ردیاب های دارایی برای نظارت بر موقعیت و حرکت اقلام بزرگ، از طلا و جواهر گرفته تا مجموعه ماشین های کلاسیک مستقر شده اند. هشدارهای حرکتی به کاربران اجازه می دهد تا بدانند که آیا یک دارایی دستکاری شده یا به طور غیر منتظره در حال حرکت است یا خیر، همچنین به کاربران این امکان را می دهد که موقعیت مکانی دارایی به سرقت رفته را بازیابی کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه های ردیابی خودرو با ما تماس بگیرید!

 Spireon ارائه دهنده با کیفیت ترین سیستم های نوین ردیابی خودرو می باشد، شما همواره می توانید از طریق ارسال پیام و یا تماس تلفنی جهت مشاوره و یا خرید انواع ردیاب خودرو با بهترین قیمت با ما در ارتباط باشید.