چگونه می توان ایمنی خودرو را حفظ کرد؟

بازدیدها : 596 بازدید

چگونه می توان ایمنی خودرو را حفظ کرد؟ 

نکات و راهنمایی هایی برای کمک به حفظ امنیت خودرو شما:

پارک در محل امن

قبل از اینکه حتی از ماشین خود خارج شوید، مطمئن شوید که آن را در یک منطقه امن نگه دارید. اطمینان حاصل کنید که خیابان روشن است و در صورت امکان نزدیک به دوربین مدار بسته است. حتی اگر شما یک گاراژ داشته باشید کارهای زیادی وجود دارد که می توانید انجام دهید تا مطمئن شوید که گاراژ ایمن است. قفل ضد ضربه جدید، روند جدیدی برای بالا بردن امنیت است. شما حتی می توانید از بازدارنده هایی مانند یک دوربین در مکان مشخص استفاده کنید.
 

سان روف و پنجره های خودرو را ببندید

درست قبل از اینکه ماشین خود را قفل کنید، اطمینان حاصل کنید که تمام پنجره ها بسته شده اند و سقف کابین شما مهر و موم شده است. این ها نقطه ورود اولیه برای دزدان است، به خصوص در تابستان زمانی که ممکن است بخواهید داخل اتومبیل خود را خنک نگه دارید.


اشیای ارزشمند خود را در معرض دید نگذارید

قبل از اینکه ماشین خود را قفل کنید، بررسی کنید که هیچ وسیله ای، کیف های دستی، کیف های کسب و کار یا کیف پول در داخل خودرو و در معرض دید وجود ندارد. اگر آنها در یک صندلی عقب قرار گیرند، آنها به منزله ی یک دعوت برای سارقین خودرو هستند. اگر یک شئ ارزشمند وجود دارد و شما باید آن را در ماشین قرار دهید، آن را در معرض دید قرار ندهید.

اطمینان از قفل شدن ماشین

 با افزایش سیستم های قفل پیشرفته در سال های اخیر، ممکن است دکمه قفل را اشتباه فشار دهید. شما ممکن است خودروی خود را رها کنید بدون اینکه بررسی کنید چراغ ها چشمک می زنند یا دزدگیر خودرو به صدا درآمده، یا باتری FOB کلید شما ممکن است دیگر کار نکند. پس قبل از رها کردن خودرو اطمینان حاصل کنید که درب خودرو کاملا قفل شده است و با امتحان کردن بوسیله ی باز کردن دستگیره درب با دست، از قفل بودن آن مطمئن شوید.

دزدگیر و قفل فرمان

آیا وسیله نقلیه شما دارای یک سیستم آلارم خطر و سیستم تعلیق پیشرفته است؟ اطمینان حاصل کنید که فعال شده و به درستی کار می کند. سیستم های آلارم و ردیاب های زیادی وجود دارد که شما می توانید آن را خریداری کنید، و در خودرو نگهدارید و ردیاب خودرو را تنظیم کنید تا بتواند به عنوان یک عامل بازدارنده به سارقین عمل کند.

تحویل کلید

هنگامی که شما کلیدهای خود را به کسی تحویل می دهید - مانند یک خریدار، یک مکانیک یا کسی که برای شما تمیز کردن داخلی خودرو را انجام می دهد، مطمئن شوید که به آنها اعتماد دارید.


کلید یدکی کجاست؟

اطمینان حاصل کنید که کلیدهای یدک در یک مکان امن نگهداری شده اند. اگر سارقین به منزلتان بیایند بهتر است آنها در جایی امن مانند کشوی قفل شده نگهداری کنید.

اگر می خواهید بیشتر بدانید که چگونه می توانید ایمنی اتومبیل خود را حفظ کنید، با ما تماس بگیرید!

 Spireon ارائه دهنده با کیفیت ترین سیستم های نوین ردیابی خودرو می باشد، شما همواره می توانید از طریق ارسال پیام و یا تماس تلفنی جهت مشاوره و یا خرید انواع ردیاب خودرو با بهترین قیمت با ما در ارتباط باشید.