پنج دلیل برای خرید ردیاب خودرو

بازدیدها : 686 بازدید

پنج دلیل برای خرید ردیاب خودرو

راه های بسیاری وجود دارد که ردیاب خودرو می تواند برای رانندگان و کارفرمایان شخصی با ناوگان وسایل نقلیه سودمند باشد. در اینجا ما پنج دلیل عمده برای خرید دستگاه ردیابی توضیح می دهیم:

بازیابی خودروی به سرقت رفته

سرقت خودرو متاسفانه یک اتفاق معمولی است، اما وسایل نقلیه ای که با یک دستگاه ردیابی نصب شده اند می توانند به سرعت موقعیت یابی و بازیابی شود. ردیاب های اتومبیل نصب شده نظارت 24 ساعته را دارند که به این معنی است که به محض تایید وسیله نقلیه به سرقت رفته توسط مالک، مرکز کنترل ایمنی آن را پیگیری می کند و با پلیس ارتباط برقرار می کند تا زمانی که خودرو بازیابی شود.

بیمه ارزان تر

بسیاری از شرکت های بیمه به کسانی که در وسایل نقلیه خود ردیاب نصب می کنند، حق بیمه بسیار ارزان تر را ارائه می دهند. هنگام خرید دستگاه ردیاب خودرو مهم است که با هر دو ارائه دهنده خدمات ردیابی و شرکت بیمه اتومبیل خود ارتباط برقرار کنید تا تأیید کنید که آیا دستگاه ردیابی توسط شرکت بیمه «به طور قانونی» به عنوان «اعتبار» شناخته شده و حق بیمه خودرو را کاهش می دهد.

موقعیت یابی سریع در شرایط اورژانسی

اگر وسیله نقلیه شما در یک منطقه ناشناخته یا خارج از شهر متوقف شود، یا شما تصادف کرده اید، ماشین شما می تواند به آسانی و به سرعت مکان یابی شود. ایستگاه های نظارت، 24 ساعته خودرو را دنبال می کنند و با پلیس ارتباط برقرار می کنند تا آن را بازیابی کنند. گاهی اوقات این می تواند در عرض یک ساعت انجام شود، بنابراین شما می توانید اطمینان خاطر داشته باشید که وسیله نقلیه شما 24 ساعت در روز، 7 روز در هفته محافظت می شود!

بهبود خدمات تجاری به مشتریان

این روزها به اندازه کافی شرکت ها قادر نیستند یک محصول خوب با قیمت مناسب ارائه دهند، مشتریان انتظار دارند  که خدمات خوبی نیز ارائه دهند. ردیابی خودرو می تواند شرکت ها را قادر به ارائه اطلاعات دقیق به مشتریان مانند زمان ورود و یا تاخیر در تحویل کنند.

مدیریت ناوگان را بسیار آسان تر می کند

این که آیا یک شرکت دارای 10 وسیله نقلیه یا 100وسیله نقلیه است باید دقیقا بداند که هر وسیله نقلیه در هر زمان کجاست. ردیاب خودرو، اطلاعات دقیق، مانند مسافت پیموده شده، توقف، استراحت و مسیر حرکت و در کل مجموعی از داده های دقیقی ارائه می دهد تا کارفرمایان بتوانند به طور موثر نیروی کارشان را مدیریت کنند و در زمان و هزینه صرفه جویی کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه های ردیابی خودرو با ما تماس بگیرید!

 Spireon ارائه دهنده با کیفیت ترین سیستم های نوین ردیابی خودرو می باشد، شما همواره می توانید از طریق ارسال پیام و یا تماس تلفنی جهت مشاوره و یا خرید انواع ردیاب خودرو با بهترین قیمت با ما در ارتباط باشید.