نسل بعدی ردیابهای GPS

بازدیدها : 656 بازدید

نسل بعدی ردیابهای GPS

فناوری به سرعت در حال رشد است، و دنیای ردیابی GPS استثنا نیست. ردیابها از هر زمان کوچکتر و قدرتمندتر هستند و این دستگاهها همچنان به تکامل و بهبود خود ادامه میدهند. اگر شما با آخرین پیشرفت های تکنولوژی GPS آشنا نباشید، ممکن است در تعجب باشید. این منطقه در وضعیتی ثابت است و در آینده، پیشرفت های جالبی برای ردیابی GPS دارد. 

جنبه های مختلف پیشرفت ردیابی GPS:


استفاده گسترده

کسب و کار بیشتر و بیشتر به تکنولوژی GPS وابسته می شود شرکت ها از ردیاب خودرو برای ارزیابی عملکرد راننده و پیگیری مدیران اجرایی در حین سفر استفاده خواهند کرد. همانطور که دستگاه ها کوچکتر و دقیق تر می شوند، ایمنی شرط است که حتی کسب و کارهای بیشتر شروع به استفاده از این ابزار قدرتمند خواهند کرد.

ردیابهای GPS  بیشتر برای استفاده شخصی بکار برده می شوند. والدین با رانندگان نوجوان بی تجربه از این دستگاه ها برای نظارت بر فرزندشان استفاده می کنند. ردیاب ها می توانند به اطمینان از ایمنی اعضای خانواده سالخوردگان و عزیزان با نیازهای ویژه کمک کنند: با اطلاعات ردیابی در زمان واقعی  که در دسترس شما قرار می گیردنباید در مورد افراد نگران باشید.  بعضی از صاحبان حیوانات، برای موقعیت یابی در زمانی که حیوانات گم می شوند حتی یک ردیاب GPS را به یقه حیوان خانگی خود متصل میکنند. در آینده احتمالا افزایش گسترده تر در استفاده از ردیابی شخصی خواهید داشت.

اندازه کوچکتر، طول عمر بیشتر

هنگامی که شما در مورد نسل بعدی دستگاه های ردیابی فکر می کنید، می توانید انواع ابزارهای موجود در فیلم ها را مشاهده کنید. فناوری واقعی جیپیاس کاملا به این دستگاه های داستانی دست نیافته است کوچکترین اندازه دستگاه های ردیابی GPS که امروزه در دسترس هستند کوچکتر از تلفن همراه هستند، اما کارشناسان پیش بینی می کنند که این ردیاب ها در نهایت می تواند به اندازه یک چهارم کاهش یابد.

در گذشته، تأثیر یک دستگاه ردیابی GPS توسط نیاز آن به شارژ باتری مکرر متوقف می شد. امروزه بهترین ردیابها می توانند تا 30 روز بدون شارژ کار کنند.

نرم افزار پیشرفته تر

دستگاه های جی پی اسی نه تنها در سال های اخیر تحت توسعه سریع قرار گرفته اند، بلکه نرم افزاری که با این دستگاه ها نیز کار می کند، گسترده تر می شود. قابلیت های نقشه یابی بهبود یافته، همراه با توانایی ادغام با منابع مانند Google Earth، می توانند نقشه دقیق را برای تقریبا هر مکان در جهان ارائه دهند.

 امروزه نرم افزار پیچیده تر می تواند چندین دستگاه را ردیابی کند، به کاربران اجازه می دهد که کل یک ناوگان وسیله نقلیه را در یک صفحه نمایش واحد نظارت کنند. همانطور که فن آوری همچنان بهبود می یابد، احتمالا ما دقت بیشتری را از نرم افزار ردیابی در آینده خواهیم دید.

قیمت های مقرون به صرفه

ردیابهای GPS گران قیمت برای بزرگترین شرکت ها و سازمان های دولتی اختصاص یافته است. با کاهش قیمت ها، این دستگاه ها در حال حاضر در دسترس برای کسب و کارهای کوچکتر و حتی افراد است. اگر همیشه تصور می کردید که خرید ردیاب برای کسب و کار شما بسیار گران است، دقت داشته باشید که افزایش بهره وری و بازدهی معمولا مستلزم سرمایه گذاری ارزشمند می باشد.

ردیابها در آینده احتمالا متنوع تر و با طیف گسترده ای از قیمت های مقرون به صرفه برای رفع نیازهای تقریبا هر کسی تولید خواهند شد.

آینده فناوری ردیاب GPS روشن است و زمانیکه تحولات را ببینید هیجان زده خواهید شد!

Spireon ارائه دهنده با کیفیت ترین سیستم های نوین ردیابی خودرو می باشد، شما همواره می توانید از طریق ارسال پیام و یا تماس تلفنی جهت مشاوره و یا خرید انواع ردیاب خودرو با بهترین قیمت با ما در ارتباط باشید.