مزایای ردیاب ناوگان برای حمل و نقل- بخش سوم

بازدیدها : 548 بازدید

 مزایای ردیاب ناوگان برای حمل و نقل

12. دارایی های خود را ردیابی کنید

با استفاده از سیستم های مدیریت ناوگان GPS، شما بدون هیچ هزینه ای می توانید وسایل نقلیه گمشده و ربوده شده خود را پیدا کنید. هزینه های تعمیر و نگهداری را کاهش دهید. امروزه سیستم های ردیاب GPS با ویژگی های پیشرفته تلگرافی مانند تشخیص وسایل نقلیه، سطح سوخت شاخص، شاخص دمای موتوروجود دارند. شما همچنین می توانید جنبه های کلیدی نظیر روغن موتور و سلامت کلی وسیله نقلیه خود را کنترل کنید. بنابراین، مجبور نیستید برای تست فنی اتومبیل خود به تعمیرگاه بروید. در عوض، داده های حاصل از سیستم نرم افزاری مدیریت ناوگان به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که بازرسی واقعا مورد نیاز است.

13. کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری

امروزه سیستم های ردیابی GPS با ویژگی های پیشرفته تلگرافی مانند تشخیص وسایل نقلیه، شاخص های سطح سوخت، شاخص دمای موتور مجهز شده اند. شما همچنین می توانید جنبه های کلیدی نظیر روغن موتور و سلامت کلی وسیله نقلیه خود را کنترل کنید. بنابراین، مجبور نیستید برای تست فنی اتومبیل خود به تعمیرگاه بروید. در عوض، داده های حاصل از سیستم نرم افزاری مدیریت ناوگان به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که بازرسی واقعا مورد نیاز است.

14. سهولت استفاده

از طریق یک نرم افزار مدیریت ناوگان GPS، اطلاعات بحرانی مانند اطلاعات مکان، وضعیت خودرو، رفتار راننده به راحتی قابل دسترسی است. مدیران ناوگان شما قادر به دسترسی به داده ها از هر نقطه از تلفن همراه و لپ تاپ ها خواهند بود.

15. دریافت هشدارهای به موقع

سیستم های ردیابی GPS می توانند هشدار های SMS یا ایمیل را هنگامی که وسیله نقلیه از منطقه کسب و کار شما خارج می شود ارسال کند. علاوه بر این، نرم افزار می تواند اعلان های موقتی در مورد تصادف و سایر حوادث را ارسال کند تا شما بتوانید اقدامات لازم را انجام دهید.

16. بهبود ایمنی

بهبود ایمنی پرسنل همواره با نظارت ناوگان امکان پذیر است در صورت وقوع حوادث ناگوار، شما می توانید کمک و پشتیبانی مستقیم به رانندگان بدهید. سیستم های مدیریت ناوگان GPS همچنین می تواند به شما در برقراری ارتباط دو جانبه بین رانندگان و مدیران ناوگان کمک کند.

شما می توانید با استفاده از یک ردیاب خودرو بیشترین استفاده را از وسایل نقلیه خود ببرید.

Spireon ارائه دهنده با کیفیت ترین سیستم های نوین ردیابی خودرو می باشد، شما همواره می توانید از طریق ارسال پیام و یا تماس تلفنی جهت مشاوره و یا خرید انواع ردیاب خودرو با بهترین قیمت با ما در ارتباط باشید.