مزایای ردیاب ناوگان برای حمل و نقل- بخش دوم

بازدیدها : 610 بازدید

 مزایای ردیاب ناوگان برای حمل و نقل

6. مشتریان خود را راضی نگه دارید

پایه و اساس یک تجارت موفق، مشتریان وفادار و رضایتمند می باشد. که برای انجام یک تجارت موفق بسیار مهم است. با کمک ردیابی GPS، ناوگان شما قادر خواهد بود به سرعت به تماس های خدماتی و مشتریان به موقع پاسخ دهد.

7. قابل پیش بینی ترخواهید شد

عدم اطمینان در کسب و کار و حمل و نقل شما باعث رنجش مشتری می شود. با ارائه زمان تحویل دقیق، اطلاعات ردیابی در زمان واقعی و جزئیات دقیق دیگر به مشتریان خود  قابل پیش بینی تر باشید.

8. مدیریت بهینه تر کارکنان و رانندگان خود

سیستم های مدیریت ناوگان GPS به مدیران ناوگان به طور موثری در مدیریت رانندگان کمک می کنند. آنها می توانند داده های به دست آمده از سیستم ردیابی GPS را بدست بیاورند، آن را تجزیه و تحلیل کنند و در صورت لزوم اقدامات اصلاحی را انجام دهند.

9. بهینه سازی مدیریت مالی

داده های حاصل از ردیاب به شما این امکان را می دهد تا مسیرهایی را که توسط رانندگان شما انجام می شود، تجزیه و تحلیل کنید. با استفاده از این داده ها، شما قادر خواهید بود تجزیه و تحلیل جامعی از سود و زیان خود را انجام دهید و بودجه خود را براساس آن اختصاص دهید.

10. برنامه ریزی برتر

با استفاده از داده های ردیابی GPS، می توانید مسیرهایی را پیدا کنید که هم از لحاظ زمان و هم پول شما مقرون به صرفه تر باشد. برنامه ریزی مسیریابی هوشمند، هزینه های غیر ضروری سوخت را از بین می برد.

11. تعداد سفرها را افزایش دهید

سیستم های ردیابی GPS می توانند به شما در برنامه ریزی بهتر کمک می کند. مدیران ناوگان شما قادر خواهند بود هر وقت که یک وسیله نقلیه خالی را شناسایی می کنند، وظایف خود را انجام دهند. به این ترتیب می توانید تعداد سفرهای روزانه را افزایش دهید. سفرهای بیشتر به معنای کسب و کار بیشتر است.

شما می توانید با استفاده از یک ردیاب خودرو بیشترین استفاده را از وسایل نقلیه خود ببرید. مدیران ناوگان شما قادر به استفاده از داده ها و تجزیه و تحلیل های به دست آمده از نرم افزار ردیابی GPS برای از بین بردن زمان بیکاری خودرو، کاهش بیش از حد سرعت و کاهش مصرف سوخت می باشد.