مزایای ردیاب ناوگان برای حمل و نقل- بخش اول

بازدیدها : 579 بازدید

 مزایای ردیاب ناوگان برای حمل و نقل

1. کاهش هزینه های عملیاتی

سرمایه گذاری در یک سیستم ردیابی GPS یا یک سیستم مدیریت ناوگان خوب به شما این امکان را می دهد که بهترین و کوتاه ترین مسیر برای وسایل نقلیه خود را انتخاب کنید.همچنین در کاهش هزینه های مصرف سوخت و زمان به شما کمک می کند.

2. صرفه جویی در وقت - "زمان پول است"

 مواردی وجود دارد که ناوگان شما در عرض چند دقیقه در ترافیک گیر می شود. با یک سیستم مدیریت ناوگان مناسب، مدیران ناوگان شما قادر به هدایت رانندگان برای جلوگیری از گیر کردن در خیابان های شلوغ خواهد بود.

3. بهینه سازی منابع

ردیاب به شما این امکان را می دهد تا خودروهای خود را نظارت کنید و بینش دقیق در مورد مصرف سوخت، رفتار راننده، خاموش شدن موتور و غیره را بدست آورید. با داده های به دست آمده از یک سیستم مدیریت ناوگان، شما می توانید مدیریت بهتری بر ناوگان خود داشته باشید.

4. کاهش هزینه های بیمه

شرکت های بیمه تخفیف ویژه ای را برای وسایل نقلیه ای که مجهز به سیستم های ردیابی GPS هستند، ارائه می دهند. شما می توانید مقدار حق بیمه خود را تا 35٪ کاهش دهید!

5. حداکثر استفاده از وسایل نقلیه

شما می توانید با استفاده از یک ردیاب خودرو بیشترین استفاده را از وسایل نقلیه خود ببرید. مدیران ناوگان شما قادر به استفاده از داده ها و تجزیه و تحلیل های به دست آمده از نرم افزار ردیابی GPS برای از بین بردن زمان بیکاری خودرو، کاهش بیش از حد سرعت و کاهش مصرف سوخت می باشد.