سیستم ردیابی خودرو، تصادفات را کاهش می دهد

بازدیدها : 597 بازدید

سیستم  ردیابی خودرو، تصادفات را کاهش می دهد

انواع مختلفی از تصادفات جاده ای وجود دارد، اما شایع ترین تصادف، برخورد بین دو یا چند اتومبیل است، شرایط جاده، آب و هوا و موارد دیگر ممکن است موثر باشد، اما حواس پرتی راننده تقریبا همیشه یک عامل مهم است. منحرف کننده راننده - به ویژه از طریق تلفن همراه - یکی از محکومین اصلی است؛ اما خستگی، بی دقتی یا بی کفایتی اولیه نیز ممکن است تاثیرگذار باشد.

حتی حادثه جزئی می تواند درد و رنج های جدی ایجاد کند. و می تواند شما را به مدت یک دوره از کار بیندازد و ممکن است مجبور شوید برای درمان پزشکی، جایگزین حمل و نقل و تعمیرات خودرو هزینه پرداخت کنید.

سیستم ردیابی خودرو و کاهش حوادث

شرکت هایی که از سیستم های ردیابی وسایل نقلیه استفاده می کنند از ریسک کمتری برخوردار می شوند. برخی از ویژگی هایی که به کاهش تصادفات و آسیب ها کمک می کند عبارتند از:

هشدار کمربند ایمنی

هشدار سرعت

هشدارهای ترمز شدید

اطلاعیه های تعمیر و نگهداری

سیستم های ارتباطی دو طرفه

رانندگان که می دانند رفتار آنها نظارت می شود، مسئولانه تر عمل می کنند و با دقت بیشتری رانندگی می کنند. در نتیجه باعث کمتر شدن حوادث خطرناک است. مدیران ناوگان می توانند هشدار ایجاد کنند تا وقتی فعالیت های خاصی رخ می دهند مطلع شوند و همچنین می توانند گزارش های تاریخی را ببینند تا ببینند رفتاررانندگان چگونه در طول زمان تغییر کرده است.

شرکت های بیمه می دانند که ردیاب ها به کاهش تصادفات، کمک می کند به همین دلیل آنها اغلب حق بیمه کمتری به شرکتهایی که از آنها استفاده می کنند ارائه می دهند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه های ردیابی خودرو با ما تماس بگیرید!

 Spireon ارائه دهنده با کیفیت ترین سیستم های نوین ردیابی خودرو می باشد، شما همواره می توانید از طریق ارسال پیام و یا تماس تلفنی جهت مشاوره و یا خرید انواع ردیاب خودرو با بهترین قیمت با ما در ارتباط باشید.