تفاوت GPS ردیاب خودرو و GPS موبایل

بازدیدها : 848 بازدید

تفاوت GPS ردیاب خودرو و GPS موبایل

برای اینکه بتوانید تفاوت میان این دو سیستم را درک کنید ابتدا باید کاربرد و کارایی آنها را بدانید.

برای تصمیم گیری راجع به اینکه کدام سیستم مناسب کار شماست و اطلاعات مورد نیاز شما را فراهم میکند ، لازم است نیازسنجی کاملی راجع به سیستم های ردیابی جی پی اس انجام دهید:

اگر بخواهید کارمندان و ویزیتورهای خود را در حین انجام ماموریت ردیابی کنید و یا مکان و ساعت ورود و خروج آنها را به محل کار بررسی کنید ، ردیاب جی پی اس موبایل می تواند نیازتان را برطرف کند. اما اگر بخواهبد اطلاعات بیشتری مانند ردیابی کالا داشته باشید ، مصرف سوخت را کنترل کنید ، مسیر های رفت و آمد را بهینه نمایید ، سرویس های دوره ای را کنترل کنید و امنیت خودرو و راننده حین رانندگی را بالا ببرید ، استفاده از ردیاب خودرو   توصیه می شود.

ردیابی از طریق جی پی اس موبایل تنها با داشتن موبایل با هزینه کمتری امکان پذیر است، اما در مقایسه با  ردیابی خودرو دارای خصوصیات کمتریست .از جمله دقت پایین تر ، قابلیت خاموش شدن جی پی اس موبایل توسط کاربر ، مصرف زیاد باتری موبایل در هنگام ردیابی و ...

اگر شما به دنبال ردیاب با کمترین هزینه هستید و آگاهی دقیقی نسبت به تفاوت ردیابی موبایل و ردیاب خودرو ندارید ، شما نمی توانید با قیمت کمتر ، همان اطلاعات ردیاب خودرو و ردیاب اشخاص را از طریق جی پی اس موبایل به دست آورید. و اطلاعات و کیفیت اطلاعات دریافتی از ردیاب خودرو و ردیاب اشخاص به مراتب بالاتر از نرم افزار ردیابی نصب شده بر روی تلفن همراه میباشد.
همواره راه حلی را انتخاب کنید که بیشترین بازگشت سرمایه را داشته باشد.

یکی از مهمترین دلایلی که مدیریت ناوگان خودرو اقدام به نصب ردیاب خودرو می کنند ، بازگشت سرمایه است.ردیابی از طریق جی پی اس موبایل ، اطلاعات ساده موقعیت و محل های تردد اشخاص را مشخص می کند ، اما ردیاب خودرو امکانات و اطلاعات بسیار زیادی را برای شما فراهم میکند و به شما کمک میکند با صرفه جویی در سوخت ، کنترل رانندگی راننده ، انتخاب مسیرهای بهینه و … بیشترین بهره وری را از سیستم داشته باشید.

 Spireon ارائه دهنده با کیفیت ترین سیستم های نوین ردیابی خودرو می باشد، شما همواره می توانید از طریق ارسال پیام و یا تماس تلفنی جهت مشاوره و یا خرید انواع ردیاب خودرو با بهترین قیمت با ما در ارتباط باشید.