تجهیزات و دستگاههایی برای جلوگیری از سرقت خودرو

بازدیدها : 660 بازدید

تجهیزات و دستگاههایی برای جلوگیری از سرقت خودرو

دزدگیر خودرو

تقریبا همه با دزدگیر ماشین آشنا هستند. شما احتمالا حداقل یک یا دو بار در روز صدای آژیر دزدگیر ماشین را در یک منطقه شهری می شنوید. زمانی که یک دزد پنجره اتومبیل را می شکند هشدار فعال می شود یک درب را باز می کند یا سعی می کند تا ابتدا ماشین را بدون غیرفعال کردن دزدگیر، روشن کند. برخی از دزدگیرها با کد دسترسی غیرفعال می شوند، در حالی که برخی دیگر با استفاده از کلید FOB از راه دور خاموش می شوند.

یکی از مزایای آلارم ماشین این است که برای یک دزد خودرو به طور ناشناس کار می کند. دزد ها نمی خواهند توجه کنند، اما صدای بلند، آژیر متزلزل است ومورد توجه هر کسی که در این نزدیکی هست، از جمله مالک خودرو ، قرار می گیرد. در نتیجه سارق احتمال دارد از یک خودرو با دزدگیر به راحتی عبور کند تا یک خودروی بدون دزدگیر.

قفل فرمان

یک دستگاه قفل فرمان، بر روی فرمان قرار می گیرد و قفل می شود، مانع چرخیدن چرخ ها می شود. قفل فرمان به طور معمول از فلز بسیار مستحکمی ساخته شده است تا برش آن دشوار باشد. همچنین به سمت داخل حرکت می کند تا زمانی که در حال استفاده نباشد، فشرده تر شود.

یک مزیت قفل فرمان این است که بسیار ساده و آسان مورد استفاده قرار می گیرد. تنها در چند ثانیه به فرمان متصل می شود و فقط نیاز به یک کلید برای باز شدن آن است. و از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است،

قفل ترمز

قفل ترمز با اتصال به پدال ترمز شما و قفل شدن در پشت آن کار می کند، و تا زمانی که قفل ترمز برداشته نشده غیر ممکن است خودرو حرکت کند قفل ترمز از فلز بسیار مستحکمی ساخته شده است و برش آن دشوار است. قفل ترمز، پدال خودرو را عملا غیرقابل راندن می سازد و باعث می شود که راه حل بعید برای سارقین به نظر برسد.

مزیت استفاده از قفل ترمز این است که مقرون به صرفه است و بسیار آسان مورد استفاده قرار می گیرد. معایب استفاده از قفل ترمز این است که هر بار که شما از ماشین خارج می شوید باید آن را قفل کنید و این ممکن است زمان بر باشد و همچنین دستگاههایی در بازار طراحی شده اند که می توانند قفل ترمز را باز کنند اما این که یک دزد خودرو باید یک دستگاه حمل کند که معمولا بعید است.

دستگاه ردیاب خودرو

دستگاه ردیاب با استفاده از تکنولوژی GPS کار می کند و موقعیت خودروی به سرقت رفته را پیدا می کند و به بازیابی خودرو کمک می کند.و خدمات بسیاری را ارائه می دهد و در صورت وقوع تصادف نماینده شرکت ردیابی با شما تماس می گیرد و خدمات اورژانسی را به محل شما ارسال می کند و همچنین بسیاری از شرکت های ردیابی می توانند از یک راه دور اتومبیل به سرقت رفته تان را غیرفعال کنند.

نتیجه

سرقت خودرو یک مشکل جدی است و هیچ پاسخ درست یا غلطی در مورد آنچه شما باید برای جلوگیری از به سرقت رفتن آن استفاده کنید وجود ندارد. با این حال، همیشه درب های خودرو را قفل کنید و شیشه ها را بالا ببرید و هر زمان که وسیله نقلیه را پارک کردید اقدامات امنیتی لازم را انجام دهید تا مانع از ربودن خودرو ی شما شود.

اگر می خواهید بیشتر بدانید که چگونه می توانید ایمنی اتومبیل خود را حفظ کنید، با ما تماس بگیرید!

 Spireon ارائه دهنده با کیفیت ترین سیستم های نوین ردیابی خودرو می باشد، شما همواره می توانید از طریق ارسال پیام و یا تماس تلفنی جهت مشاوره و یا خرید انواع ردیاب خودرو با بهترین قیمت با ما در ارتباط باشید.