آیا یک دستگاه ردیابی منجر به ارزان تر شدن بیمه اتومبیل می شود؟

بازدیدها : 737 بازدید

صرفه جویی در هزینه بیمه با نصب ردیاب خودرو در کشورهای پیشرفته

آیا تا به حال فکر کرده اید که خودرو شما نیاز به امنیت بیشتری برای متوقف کردن سارقین در حال فرار دارد؟

با وجود هزینه های نسبتا زیاد ردیاب خودرو، بسیاری از مردم شروع به نصب دستگاه های ردیابی GPS در اتومبیل خود کرده اند.

این ردیاب نه تنها 24 ساعت در روز، هفت روز در هفته از خودروی شما محافظت می کند بلکه همچنین می تواند قیمت بیمه اتومبیل شما را کاهش دهد.

از نقطه نظر امنیت خودرو و بیمه، یک سیستم ردیاب خودرو اسلحه اصلی در مبارزه با سرقت خودرو است.

این دستگاه ها معمولا توسط یک متخصص حرفه ای نصب می شود، اما اگر از لحاظ فنی، مهارت انجام این کار را دارید می توانید این کار را خودتان انجام دهید.

ارتباط بیمه خودرو با دستگاه ردیاب

اگر دستگاه ردیاب در اتومبیل خود قرار دهید که امکان نظارت بر سرعت و مکان رانندگی شما را فراهم می کند. پس از جمع آوری اطلاعات در مورد عادات رانندگی شما، ممکن است تخفیف بیشتری برای پاداش دادن به رانندگی امن و مجاز شما ارائه دهد.

هنگام خرید دستگاه ردیاب خودرو مهم است که با هر دو ارائه دهنده خدمات ردیابی و شرکت بیمه اتومبیل خود ارتباط برقرار کنید تا تأیید کنید که آیا دستگاه ردیابی توسط شرکت بیمه «به طور قانونی» به عنوان «اعتبار» شناخته شده و حق بیمه خودرو را کاهش می دهد.

با پیشرفت های جدید در تکنولوژی GPS و GSM، موقعیت مکانی GPS دقیق برای وسیله نقلیه خود را در همه زمان ها فراهم کنید. در صورت سرقت، دستگاه ردیاب اسپیرون قادر خواهد بود موقعیت خودرو شما را مشخص کند.

اگر شما در مورد امنیت وسیله نقلیه خود نگران هستید و مایل به دانستن بیشتر در مورد نصب یک ردیاب GPS هستید، لطفا با کارشناسان ما در واحد فروش و مشاوره تماس بگیرید.